Lajmet e fundit nga Rajoni dhe Bota (2024)

Nga Bota

Afrika Amerika Amerika Latine Antarktiku Australia Azia Evropa

Një zyrtar i NATO-s thotë se Rusisë i mungojnë ushtarët dhe municionet për ofensivë të madhe në Ukrainë Evropa|24 min
Kryeministri britanik sinjalizon se Ukraina mund të përdor raketat Storm Shadow për të sulmuar brenda Rusisë Evropa|43 min Ghostrider, aeroplani i ushtrisë amerikane që bartë topin më të madh në qiell – peshon 80 tonelata dhe shkrep predha nga mijëra metra lartësi Amerika|1 orë Ndërron jetë gruaja që i ishte transplantuar veshka e derrit në SHBA Amerika|2 orë
Rusët krijuan një sërë botesh të inteligjencës artificiale në X, duke u shtirur si amerikanë Amerika|3 orë Gruaja e ish-presidentit francez, Carlo Bruni Sarkozy akuzohet për ndikim tek dëshmitarët Evropa|3 orë Politikani i Koresë së Jugut fajëson gratë për rritjen e vetëvrasjeve të meshkujve Azia|4 orë “Fjalimi i madh” i Orbanit u bllokua nga Parlamenti Evropian? Evropa|4 orë

Trend Botë

"Fjalimi i madh" i Orbanit u bllokua nga Parlamenti Evropian? Evropa |4 orë "Në më pak se tre muaj, ëndrra u bë realitet": Rrëfimi për binjakët sirianë që kanë arritur të dëgjojnë për herë të parë Botë |5 orë Gruaja e ish-presidentit francez, Carlo Bruni Sarkozy akuzohet për ndikim tek dëshmitarët Evropa |3 orë Zbulohen universitetet më të mira në botë për vitin 2025 Evropa |13 orë Biden para anëtarëve të NATO-s: Ukraina do ta ndalë Rusinë Amerika |3 orë Lufta e Tretë Botërore është e mundur brenda pesë viteve të ardhshme, thotë komandanti britanik Evropa |16 orë
Numri i të vdekurve në Gaza mund të jetë sa pesëfishi i shifrave zyrtare – thotë një raport i ri Nga Bota|4 orë Biden premton sisteme të tjera të mbrojtjes ajrore dhe këmbëngul se “Ukraina mund dhe do ta ndalojë Putinin” Nga Bota|5 orë “Në më pak se tre muaj, ëndrra u bë realitet”: Rrëfimi për binjakët sirianë që kanë arritur të dëgjojnë për herë të parë Nga Bota|5 orë Franca në udhëkryq – si do të zgjidhet kriza politike? Evropa|13 orë
Nuk ka marrëveshje për Ukrainën pa Ukrainën Evropa|13 orë Zbulohen universitetet më të mira në botë për vitin 2025 Evropa|13 orë Ky vend ka një kalendar unik – qytetarët e saj ende jetojnë në vitin 2016 Afrika|14 orë SHBA bllokon gjykatën britanike në një territor britanik Evropa|14 orë
Trend Telegrafi Më shumë
Pse Franca nuk do të luajë në ndeshjen për vendin e tretë në Euro 2024 pas humbjes nga Spanja? Përfaqësueset |3 orë Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt” Interesante |22 orë Ulja e numrit të turistëve nga Kosova, Kreu i turizmit: Në Shqipëri janë rritur çmimet, pushuesit kanë zgjedhur Greqinë dhe Bullgarinë Lajme |4 orë "Fjalimi i madh" i Orbanit u bllokua nga Parlamenti Evropian? Evropa |4 orë Barcelona ka rënë dakord për kushtet personale me Nico Williams, është caktuar afati i transferimit La Liga |3 orë Goli ndaj Francës, Lamine Yamal theu rekordin e legjendarit Pele Ndërkombëtare |3 orë
Kalo në kategori
Strategjia e vetme e Putinit është të shkatërrojë Ukrainën, thotë eksperti polak Nga Bota|16 orë Lufta e Tretë Botërore është e mundur brenda pesë viteve të ardhshme, thotë komandanti britanik Evropa|16 orë Meloni komenton zgjedhjet në Francë: Le Pen nuk fitoi, por as partitë e tjera Evropa|16 orë Kërkoi rritje page, por u pushua nga puna – argjentinasja tregon se si iu hakmor në mënyrë të pazakontë punëdhënësit Amerika Latine|17 orë
Jep dorëheqje gazetarja që e intervistoi Bidenin – ajo bëri pyetje që ia kishte kërkuar ekipi i presidentit Amerika|18 orë Vladimir Putin urdhëron arrestimin e gruas së Alexei Navalnyt Evropa|19 orë “Kërkoj falje që mbijetova”, kryeministri sllovak është rikthyer në punë Evropa|19 orë Ndaj Marine Le Pen ka nisur një hetim paraprak – dyshohet se fushata është financuar në mënyrë të paligjshme Evropa|20 orë

123406

Trend Botë

"Fjalimi i madh" i Orbanit u bllokua nga Parlamenti Evropian?"Në më pak se tre muaj, ëndrra u bë realitet": Rrëfimi për binjakët sirianë që kanë arritur të dëgjojnë për herë të parëGruaja e ish-presidentit francez, Carlo Bruni Sarkozy akuzohet për ndikim tek dëshmitarët
Trend Telegrafi Më shumë
Pse Franca nuk do të luajë në ndeshjen për vendin e tretë në Euro 2024 pas humbjes nga Spanja?Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”Ulja e numrit të turistëve nga Kosova, Kreu i turizmit: Në Shqipëri janë rritur çmimet, pushuesit kanë zgjedhur Greqinë dhe Bullgarinë
Afrika Amerika Amerika Latine Antarktiku Australia Azia Evropa

Promo

Reklamo këtu

Imunoterapia: Një trajtim premtues për kancerinNga Acibadem
Pa to s’bon, pa to s’rrihet, pa to s’hahet, pa to s’kqyret loja!Nga Patos Kosova
A mund të shijoni akullore nëse jeni inolerant ndaj laktozës?Nga Oaza Company
Regjistrimet janë hapur në Shkollën e Mesme të Mjeksisë “Rezonanca”Nga SHMM Rezonanca

JobsReal EstateDeals

AMK SolutionsWordPress DeveloperTeknologji Informative - IT Prishtinë Pozita te lira: 1 14 ditë të mbetura
Furra EVROPAPozita të ndryshmeTjera Kosovë Pozita te lira: 29 14 ditë të mbetura
RossmanithProgram trajnimi dhe vend pune në GjermaniTjera Kosovë Pozita te lira: 20 28 ditë të mbetura
NPL Sport MarketingKryeshefEkzekutivMenaxhment Prishtinë Pozita te lira: 1 27 ditë të mbetura
D Group InternationalVende te reja puneTjera Kosovë Pozita te lira: 14 5 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreShofer me kategori B dhe CTjera Lipjan Pozita te lira: 1 20 ditë të mbetura
Viva Fresh StorePërgatitës malli, DepoistTjera Lipjan Pozita te lira: 2 20 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreSektorist/e, Arkatare, Pranues MalliTjera Prizren Pozita te lira: 3 11 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreDepartment Menaxher/e, Sektorist/e, Arkatare, Pranues MalliTjera Prishtinë Pozita te lira: 4 9 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreDepartment Manager/e, Furnizues/eTjera Podujevë Pozita te lira: 2 9 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreDepartment Manager/e, Furnizues/eTjera Prishtinë Pozita te lira: 2 21 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreArkatare, Sektosist/e, Pranues MalliTjera Prishtinë Pozita te lira: 3 21 ditë të mbetura
FASAL10 Punëtor - Ndihmës në Industrinë e përpunimit të dyerve dhe dritareveProdhimtari Pejë Pozita te lira: 10 4 ditë të mbetura
Ozzo PharmPërfaqësues mjekësorTjera Kosovë Pozita te lira: 4 18 ditë të mbetura
KNT GROUPGraphic Designer, WordPressDeveloper, WordPress Support, Web Developer, SEO, Content WriterTjera Pejë Pozita te lira: 6 2 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreRetail StarsTjera Kosovë Pozita te lira: 1 20 ditë të mbetura
Konkurse tjera27shpallje aktive151pozita të liraMë shumë
Më shumë
sh*tet banesa në Fushë Kosovë në një vendodhje perfekte – 80.5m², çmimi 62,000Euro! ID-254 Më shumëIdeale për zyre – në qendër të Prishtinës lëshohet banesa me qira ID-253 Më shumëKrijo hapësirën tënde të biznesit – zyre me qira te 4 Llulat – 300€/muaj ID-252 Më shumëOfertë e veçantë – vila në Brezovicë ofrohet me zbritje ID-246 Më shumëNjë jetë e re fillon këtu – banesa e gatshme 2+1 në rrugën ‘Gazmend Zajmi’ ID-251 Më shumë
Më shumë
A don me u dok si zotni këtë sezon të dasmave? Më shumëKompletoje look-un me 50% zbritje Më shumëRahatoj kamt’ qysh është ma s’miri këtë verë Më shumëSecila më e mirë se tjetra Më shumëPse çdo prind duhet të zgjedhë këpucët apo atletet Reebok në Melodia Px për fëmijët e tyre?! Më shumë

Më të lexuarat

Ndërpritet në gjysmë festa e Alvaro Moratas: Sulmuesi spanjoll lëndohet nga sigurimi Përfaqësueset |13 orë Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt” Interesante |22 orë “Fol tani, fol tani”, Yamal thumbon Rabiotin pas përfundimit të ndeshjes Përfaqësueset |13 orë Xhamitë financohen nga Serbia”, Bytyqi – Gash*t: Me vetëdije jeni duke i shërbyer Serbisë Lajme |15 orë Tifozët e Anglisë shqetësohen me atë që po i ndodh Gordonit - publikohen pamjet Përfaqësueset |13 orë Deklarata shokuese e Toni Kroos për Gjermaninë po bën jehonë në internet Përfaqësueset |16 orë
Lajmet e fundit nga Rajoni dhe Bota (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Barbera Armstrong

Last Updated:

Views: 6023

Rating: 4.9 / 5 (59 voted)

Reviews: 90% of readers found this page helpful

Author information

Name: Barbera Armstrong

Birthday: 1992-09-12

Address: Suite 993 99852 Daugherty Causeway, Ritchiehaven, VT 49630

Phone: +5026838435397

Job: National Engineer

Hobby: Listening to music, Board games, Photography, Ice skating, LARPing, Kite flying, Rugby

Introduction: My name is Barbera Armstrong, I am a lovely, delightful, cooperative, funny, enchanting, vivacious, tender person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.