Të gjitha lajmet nga Kosovë (2024)

Kosovë

1545 Artikuj

Gjatë 2023-ës mbi 2200 shkurorëzime, prin Komuna e Prizrenit Sociale|20 orë
Një vit nga kidnapimi i tre policëve kufitarë, Musliu: Serbia të rrijë matanë kufirit Kosovë|4 javë Potencial për konflikte në veri, Gjermania: Nuk ikim nga Kosova, misioni në KFOR të zgjatet Siguri|1 muaj Kosova pritet të ketë 1.6 milion banorë Kosovë|1 muaj ​Fuqizimi i partneritetit Kosovë-SHBA, Gërvalla takon kongresistin Torres Kosovë|2 muaj
Kujdesi me ushqimin, Shqipëria është një nga vendet që ushqehet më mirë në rajon, flet eksperti Shqipëri|2 muaj Breshëri zbardh disa vende të Kosovës – shkakton dëme materiale Kosovë|2 muaj Shtyhet afati për aplikim solare për familje dhe biznese Ekonomi|2 muaj Aktualisht 50 fëmijë në Kosovë janë në pritje për adoptim, ndërsa 200 familje të interesuara për ta Sociale|2 muaj Shqipëria me mosbesimin më të lartë në rajon ndaj politikanëve, mbështetja për anëtarësimin në BE mbetet i lartë Shqipëri|2 muaj
Arrestohet në Ferizaj një shtetas i Maqedonisë së Veriut, ishte në kërkim ndërkombëtar Kronika e Zezë|3 muaj Reshjet e borës, Policia apelon për vozitje të kujdesshme Kosovë|4 muaj Anketë: Vetëm 4.5 për qind e burrave në Kosovë dinë të gatuajnë Kosovë|5 muaj Më shumë se kurrë investime në turizëm në Shqipëri nga sektori privat Biznes|5 muaj Çfarë bëjnë komunat paralele serbe në Kosovë? Kosovë|5 muaj
Grupet më të mëdha me investime në Kosovë e rajon – Grupi BALFIN me shtrirjen më të madhe Biznes|5 muaj Zëvendëspresident i Grupit BALFIN: Sfidat për biznesin në Shqipëri e Kosovë, viti 2024 pritet pozitiv Biznes|5 muaj Amatorë të alpinizmit nga Shqipëria dhe Kosova bëhen bashkë në Shkodër Shqipëri|5 muaj Shqipëria me suficit në tregtinë me rajonin, përveç Serbisë Shqipëri|6 muaj Plane për sulme terroriste në Kosovë, si i zbuloi Antiterrorizmi pesë të dyshuar Kosovë|6 muaj
NATO njofton për hapjen e korridoreve ajrore mes Kosovës dhe Shqipërisë Ekonomi|6 muaj Osmani pret të ngarkuarën me punë në Ambasadën e SHBA-së, flasin për intensifikimin e bashkëpunimit në fushën e sigurisë dhe mbrojtjes Kosovë|6 muaj KosovaPress: Shërbimet sekrete të Serbisë planifikojnë sulme terroriste ndaj serbëve në Kosovë Siguri|6 muaj 3.9 milionë hyrje nga Kosova drejt Shqipërisë deri në nëntor Shqipëri|7 muaj

123

Trend Telegrafi Më shumë
Pse Franca nuk do të luajë në ndeshjen për vendin e tretë në Euro 2024 pas humbjes nga Spanja?Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”Ulja e numrit të turistëve nga Kosova, Kreu i turizmit: Në Shqipëri janë rritur çmimet, pushuesit kanë zgjedhur Greqinë dhe Bullgarinë

Promo

Reklamo këtu

Imunoterapia: Një trajtim premtues për kancerinNga Acibadem
Pa to s’bon, pa to s’rrihet, pa to s’hahet, pa to s’kqyret loja!Nga Patos Kosova
A mund të shijoni akullore nëse jeni inolerant ndaj laktozës?Nga Oaza Company
Regjistrimet janë hapur në Shkollën e Mesme të Mjeksisë “Rezonanca”Nga SHMM Rezonanca

JobsReal EstateDeals

AMK SolutionsWordPress DeveloperTeknologji Informative - IT Prishtinë Pozita te lira: 1 14 ditë të mbetura
Furra EVROPAPozita të ndryshmeTjera Kosovë Pozita te lira: 29 14 ditë të mbetura
RossmanithProgram trajnimi dhe vend pune në GjermaniTjera Kosovë Pozita te lira: 20 28 ditë të mbetura
NPL Sport MarketingKryeshefEkzekutivMenaxhment Prishtinë Pozita te lira: 1 27 ditë të mbetura
D Group InternationalVende te reja puneTjera Kosovë Pozita te lira: 14 5 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreShofer me kategori B dhe CTjera Lipjan Pozita te lira: 1 20 ditë të mbetura
Viva Fresh StorePërgatitës malli, DepoistTjera Lipjan Pozita te lira: 2 20 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreSektorist/e, Arkatare, Pranues MalliTjera Prizren Pozita te lira: 3 11 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreDepartment Menaxher/e, Sektorist/e, Arkatare, Pranues MalliTjera Prishtinë Pozita te lira: 4 9 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreDepartment Manager/e, Furnizues/eTjera Podujevë Pozita te lira: 2 9 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreDepartment Manager/e, Furnizues/eTjera Prishtinë Pozita te lira: 2 21 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreArkatare, Sektosist/e, Pranues MalliTjera Prishtinë Pozita te lira: 3 21 ditë të mbetura
FASAL10 Punëtor - Ndihmës në Industrinë e përpunimit të dyerve dhe dritareveProdhimtari Pejë Pozita te lira: 10 4 ditë të mbetura
Ozzo PharmPërfaqësues mjekësorTjera Kosovë Pozita te lira: 4 18 ditë të mbetura
KNT GROUPGraphic Designer, WordPressDeveloper, WordPress Support, Web Developer, SEO, Content WriterTjera Pejë Pozita te lira: 6 2 ditë të mbetura
Viva Fresh StoreRetail StarsTjera Kosovë Pozita te lira: 1 20 ditë të mbetura
Konkurse tjera27shpallje aktive151pozita të liraMë shumë
Më shumë
sh*tet banesa në Fushë Kosovë në një vendodhje perfekte – 80.5m², çmimi 62,000Euro! ID-254 Më shumëIdeale për zyre – në qendër të Prishtinës lëshohet banesa me qira ID-253 Më shumëKrijo hapësirën tënde të biznesit – zyre me qira te 4 Llulat – 300€/muaj ID-252 Më shumëOfertë e veçantë – vila në Brezovicë ofrohet me zbritje ID-246 Më shumëNjë jetë e re fillon këtu – banesa e gatshme 2+1 në rrugën ‘Gazmend Zajmi’ ID-251 Më shumë
Më shumë
A don me u dok si zotni këtë sezon të dasmave? Më shumëKompletoje look-un me 50% zbritje Më shumëRahatoj kamt’ qysh është ma s’miri këtë verë Më shumëSecila më e mirë se tjetra Më shumëPse çdo prind duhet të zgjedhë këpucët apo atletet Reebok në Melodia Px për fëmijët e tyre?! Më shumë

mob5

Më të lexuarat

Ndërpritet në gjysmë festa e Alvaro Moratas: Sulmuesi spanjoll lëndohet nga sigurimi Përfaqësueset |13 orë Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt” Interesante |22 orë “Fol tani, fol tani”, Yamal thumbon Rabiotin pas përfundimit të ndeshjes Përfaqësueset |13 orë Xhamitë financohen nga Serbia”, Bytyqi – Gash*t: Me vetëdije jeni duke i shërbyer Serbisë Lajme |15 orë Tifozët e Anglisë shqetësohen me atë që po i ndodh Gordonit - publikohen pamjet Përfaqësueset |13 orë Deklarata shokuese e Toni Kroos për Gjermaninë po bën jehonë në internet Përfaqësueset |16 orë
Të gjitha lajmet nga Kosovë (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Edmund Hettinger DC

Last Updated:

Views: 6021

Rating: 4.8 / 5 (58 voted)

Reviews: 89% of readers found this page helpful

Author information

Name: Edmund Hettinger DC

Birthday: 1994-08-17

Address: 2033 Gerhold Pine, Port Jocelyn, VA 12101-5654

Phone: +8524399971620

Job: Central Manufacturing Supervisor

Hobby: Jogging, Metalworking, Tai chi, Shopping, Puzzles, Rock climbing, Crocheting

Introduction: My name is Edmund Hettinger DC, I am a adventurous, colorful, gifted, determined, precious, open, colorful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.